Ректор вручив заохочувальні відзнаки кращим спортсменам університету

13 червня 2019 року у залі засідань вчених рад ректор університету д.т.н., проф. Петро Ясній відзначив кращих спортсменів вишу за високі спортивні досягнення у II Всеукраїнському легкоатлетичному забігу «Студентська миля», III Відкритій Універсіаді міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та Кубку Спортивної студентської спілки України з веслування на драгонботах «Університетська морська миля».

Вітаючи спортсменів, Петро Ясній побажав їм міцного здоров’я, впевнених перемог на майбутніх змаганнях, сили і натхнення. А тренерам — більше можливостей для належної підготовки майбутніх чемпіонів.

Почесні грамоти, пам'ятні сувеніри та грошові винагороди отримали: